Nem Alma Cihazı

nem alma cihazı

Nem Alma Cihazı

Nem alma cihazı, nemin yoğun olduğu bölgelerde kullanılan ve teknolojinin son ürünü olan profesyonel cihazları arasındadır.

Nem alma cihazı ile ortamdaki nemi en aza indirebilir ve temiz havanın bölgeye hâkim olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşırı nem insanların hayatını ve çevrenin sağlığını oldukça büyük ölçüde tehdit etmektedir. Öyle ki, nemin olduğu bir alanda insanlar zaman içerisinde astım, romatizma ve üst solunum yolları hastalıklarına yakalanabilir.

Bu hastalıklar insan sağlığını tehdit eden ağır hastalıklar olduğu için mutlaka nem meydana gelmeden önce nem alma cihazlarıyla önlemler alınmalıdır.

Nem alma cihazları, bölgedeki nemi ölçen higrostat seviyesine sahiptir. Higrostat seviyesi nem alma cihazlarının üzerinde yer almaktadır.

Nem alma cihazlarının bu özelliğinden yararlanarak ortamda kol gezen nemi istediğiniz ayara düşürebilirsiniz.

Nem alma cihazları portatif özelliğe sahip hafif cihazlardır. Portatif özelliğe sahip olmaları, istediğiniz her ortama rahatlıkla yerleştirebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Görüntüsünde herhangi bir sıkıntı olmadığı için dilerseniz salonunuzun ortasına, dilerseniz yatak odanıza yerleştirebilirsiniz.

Nem alma cihazlarını firmamızdan satın alabileceğiniz gibi kiralama hakkına da sahipsiniz. Kiralık nem alma cihazı, kısa süreliğine kullanmanız üzere sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Peki, kiralık nem alma cihazları nerelerde kullanılmaktadır?

Kiralık nem alma cihazları kullanım alanlarından biri depolardır. Depolar tekstil ve besin malzemelerinin saklandığı alanlar olduğu için maddi zarara en müsait alanlardır.

Depo ve ambarlar havalandırılamadığı için kısa süreliğine kullanılan nem alma cihazları ortamın nemini almak ve havayı temizlemek için yeterli olacaktır.

Kiralık nem alma cihazları aynı zamanda evlerde, müzelerde, arşivlerde, açık ve kapalı yüzme havuzlarında, seralarda, fitness merkezlerinde, mahzenlerde, korozyon korumasında, inşaat sektöründe, su arıtma tesislerinde ve dolum tesislerinde tercih edilmektedir.

Nem alma cihazları kullanım alanlarına göre ayrılsa da işlevsel olarak farklılık göstermemektedir. Yalnızca elektrikli nem alma cihazı ve mazotlu nem alma cihazı kullanım alanına göre farlılık göstermektedir.

Elektrikli nem alma cihazları elektriğin olduğu her alanda saatlerce kullanılabilme özelliğine sahiptir. Mazotlu nem alma cihazı ise elektriğin olmadığı alanlarda tercih edilebilir.

Nerede kullanılır diye soracak olursanız, her türlü engele ve engebeye dayanıklı olduğu için tarlaları örnek verebiliriz. Bunun haricinde bozuk inşaat zeminlerinde de kullanabilirsiniz.

Nem alma cihazı firması olarak yaşam alanlarınızın temizlenmesi ve nemden arındırılması için titiz bir şekilde hizmetimize devam etmekteyiz.

Evleriniz, iş yerleriniz, ofisleriniz, inşaatlarınız ev diğer yaşam alanlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz.

Nem alma cihazı kiralarken firmamızdan cihazın kullanım talimatlarını mutlaka öğrenmelisiniz. Nem alma cihazları doğru kullanılmadığı zaman ortamdaki nemi alma konusunda yetersiz kalmaktadır.

Bu durum cihazların etkisiz olduğu görüntüsünü yansıtsa da tek sıkıntının kullanım talimatlarına uymamak olduğunu bilmelisiniz.

Nem alma cihazı kiralama hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir, nem alma cihazı kiralayabilir ve yaşam alanınızı sadece saatler içerisinde güzelleştirebilirsiniz.

Nem Alma Cihazı

Puanlama Yapılmamış

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.