İstanbul Yapı Kurutma Firması

istanbul yapı kurutma firması

İstanbul Yapı Kurutma Firması

İstanbul yapı kurutma firması yeni yapılandırılan ya da yenilenen binaların kurutma hizmetini üstlenmektedir.

Yapı kurutma firması olarak yaşam alanınızda meydana gelen nem ve rutubeti ortadan kaldırmak için üst düzey cihazlarımızdan ve tecrübelerimizden yararlanıyoruz.

Nem, kişilerin sağlığının bozulmasına, yapıların ise zamanla sağlığını kaybetmesine neden olan, aslında küçük gibi görünen oldukça önemsenmesi gereken bir sorundur.

Binaların içerisinde banyo, tuvalet ve mutfakları incelerseniz duvarlarında dökülme, kabarma ve koyu renkli küflerle karşılaşmanız olasıdır.

Bu sorun nemden kaynaklandığı gibi ortadan kaldırılmadığı sürece yapıların zamanla çürümesine neden olacaktır.

Nemi meydana getiren birden fazla faktör bulunmaktadır. Yapılarda meydana gelen nemin bir nedeni yalıtım sisteminin eksik olmasıdır.

Yalıtım sistemi olmayan binalarda kış aylarında nem ve rutubet hızlı bir şekilde yayılmaktadır.

Yapı kurutma, inşaat alanlarında uygulanan sıva, boya, zemin dekoru gibi işlemlerden sonra uygulanmaktadır. İnşaat alanlarında kurutma işlemi yapmadan ne yazık ki sağlam ve sağlıklı binalar elde etmek imkansızdır.

Bir yapı inşaat teknolojisinin doğası dolayısıyla kaba bir şekilde bitirilmiş haldeyken yüksek miktarda nem ve rutubet içerir.

Bu durumda inşaat işlemine devam edilmesi daha sonra kullanılan malzemelerin deformasyona uğramasına neden olacaktır.

Konutlar, depolar, iş yerleri, atölyeler ve fabrikalar gibi alanlarda yapılan inşaatlarda işlemin devamı olarak uygulanan parke, döşeme, doğrama vb işlemlerin yapılması için mutlak suretle betorname bölgesinin kuruması gerekmektedir.

Aksi taktirde inşaat alanında uygulanan benzer işlemlere devam etmek çok zorlu hale gelecektir. Nemli ve rutubetli bölgelere yapılan inşaat işlemleri daha sonra kabarma, dökülme ve kırılma olarak size geri dönecektir.

Özelikle İstanbul gibi yapılaşmanın kalabalık olduğu büyük şehirlerde yeni yapılandırılan binlerce inşaat alanıyla karşılaşabilirsiniz. 

Yapı kurutma firması İstanbul şubesi olarak tüm inşaatlarınızın kurutma işlemlerini üstleniyor ve sizlere sağlıklı binalar bırakıyoruz.

İstanbul yapı nem kurutma firması olarak yapı alanındaki nemi kuruturken teknolojinin üstün performansına sahip olan nem kurutma cihazlarından yararlanıyoruz.

Yapı nem kurutma cihazlarının kullanılması zaman açısından da para açısından da artı puan kazanmanızı sağlayacaktır.

Nem kurutma cihazları, saatlerce çalışsa dahi durma, yanma ve bozulma gibi problemler çıkarmamaktadır. Güçlü motor yapısı gün boyunca çalışarak fazla nemi içine hapsetmektedir.

Yapılarınızda dilerseniz elektrikli dilerseniz mazotlu yapı kurutma cihazları kullanabilirsiniz. Her ikisi de aynı işlevi görse de yalnızca sizlerin kullanım alanına göre farklılık gösterecektir.

İstanbul yapı nemi kurutma firması sizlerin geri dönüşünü bekletmektedir. Yapı kurutma cihazlarını bizlerden isterseniz kiralayabilir isterseniz satın alabilirsiniz.

İstanbul yapı kurutma firması uzman ekibi tarafından sizlere cihazın kullanma talimatı bildirilecektir.

Nem kurutma cihazlarını nemli bölgeye doğru yerleştirdiğiniz taktirde doğru sonuçlar aldığınıza emin olabilirsiniz.

Yapı nem kurutma cihazlarının dış kısmında yer alan depoyu devamlı boşaltırsanız cihazın sorunsuz çalıştığını da görebilirsiniz.

İstanbul Yapı Kurutma Firması

Puanlama Yapılmamış

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.