İstanbul Epoksi Kurutma Firması

istanbul epoksi kurutma firması

İstanbul Epoksi Kurutma Firması

İstanbul epoksi kurutma firması başta sanayi sektörü olmak üzere pek çok endüstriyel sektör alanında hizmet vermektedir.

Firmamızdan epoksi nem kurutma cihazlarını uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Epoksi kurutma cihazı ihtiyacınızı bizlerden karşılayabilirsiniz.

Zemin kaplama sektöründe kullanılan epoksi'nin kuruma işlemi zeminlerin sağlam olması açısından oldukça önemli bir işlemdir.

Hemen hemen her üründe gözlemlendiği üzere epoksilerde de nem alma işlemi gerçekleşmediği sürece zaman içerisinde bozulmalar meydana gelmektedir.

Bu nedenle kurutma işlemi mutlaka yapılmalı ancak doğru yöntemlerle gerçekleştirilmelidir. Sağlıklı ve uzun ömürlü epoksiler nem alma cihazlarıyla korunmaktadır.

Epoksi kurutma işlemi eskiden insanların kendi yöntemleriyle gerçekleşmekteydi. Epoksinin kendi kendine kurumasını beklemenin yanında, elektrikli ısıtıcılarla da epoksi kuruma işlemi yapılmaktaydı.

Ancak bu işlemler epoksi üzerindeki nemin sadece bir kısmını ortadan kaldırmaktaydı. Bu nedenle bu tarz yöntemlerin çok da sağlıklı olduğundan bahsedemeyiz.

Her ürün yapım aşamasında çeşitli nedenlerden dolayı bozulmaktadır. Ürün kurutma işlemini pürüzsüz ve sağlıklı bir şekilde yapılması için oldukça yüksek performanslı bir cihazın kullanılması şarttır.

Nem kurutma cihazları epoksi kurutma işlemleri sırasında kullanılabilecek üstün performanslı profesyonel kurutma cihazlarıdır.

Nem kurutma cihazı olarak da adlandırılan epoksi kurutma cihazları epoksi kurutma firması İstanbul şubemiz tarafından sizlere tahsil edilmektedir.

Bu nedenle siz de epoksi yapım aşamasında bizlerden bu cihazları alarak kurutma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul epoksi nem kurutma firması tarafından sizlere gönderilen nem kurutma cihazları uzun süre hiç durmadan ve motoru yanmadan çalışabilir.

Nem kurutma cihazlarının kullanım talimatında da yer aldığı gibi dış depodaki suyu devamlı boşaltarak motorun sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Epoksinin yer aldığı zemine yerleştireceğiniz nem alma cihazlarını portatif özelliklerinden yararlanarak uzun süre yerinde sabit bırakabilirsiniz.

Üzerinde yer alan higrostat seviyesi de epoksi üstünde bulunan nemin seviyesini bildirecektir.

Kendi yöntemlerinizle günlerce gerçekleştirmeye çalıştığınız kurutma işlemini, alan her ne kadar geniş olursa olsun nem kurutma cihazlarıyla saatler içerisinde yok edebilirsiniz.

Çünkü epoksi kendi kendine kuruyan ve nemi kendi kendine yok edebilen bir madde değildir.

Nem kurutma cihazları yerine doğal yöntemler denemeniz epoksi içerisinde ıslaklığın kalmasına neden olacak, bu da zamanla epoksinin yer aldığı zeminin hasarına yol açacaktır.

Bu cihazlardan yararlanmak için İstanbul epoksi nemi kurutma firması cihazlarından faydalanabilirsiniz. Her nem alma cihazı bu üstün performansları taşımamaktadır.

Ancak bizlerden temin edeceğiniz nem alma cihazları istediğiniz özellikleri fazlasıyla karşılayacaktır.

İstanbul epoksi kurutma firması, sizlere cihazı teslim ederek kullanım talimatlarını bildirmektedir. Ben bu cihazı kullanamam diyorsanız iş yükünüzü bizimle paylaşabilirsiniz.

Üstelik nem kurutma cihazını satın almak zorunda değilsiniz. Kısa süreli kullanımlar için kiralayabilir uzun süreli kullanımlar için satın alabilirsiniz.

Daha sonra zeminlerinizin zarar görmesini engellemek istiyorsanız bu cihazları uzun ömürlü kullanmalısınız.

İstanbul Epoksi Kurutma Firması

Puanlama Yapılmamış

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.