Epoksi Kurutma

epoksi kurutma

Epoksi Kurutma

Epoksi kurutma diğer adı ile zemin kaplama aracı olarak da bilinmektedir. Diğer birçok zemin kaplamalarına göre çok daha dayanıklı olan epoksi, yapı sektöründe oldukça tercih ediliyor.

Epoksi kurutma cihazı da ıslak olan zeminin kurumasında oldukça etkilidir. Epoksi zemin kaplama işleminin yapılabilmesi için ise zeminin tamamen kurumuş olması ve ilerde yaşanacak olan sorunların engellenmesi gerekiyor.

Zemin kaplama sektöründe adını sıkça duyduğumuz epoksi, oldukça sağlam bir yapıya sahip olup, bu yüzden çok daha ön plana çıkmaktadır.

Ancak, epoksinin sağlam ve dayanıklı olması nemden etkilenmeyeceği anlamına gelmiyor. Epokside neme maruz kalabilir ve buna bağlı olarak birçok sorun da ortaya çıkabilir.

Malumunuz zemin kaplama işlemi ne kadar kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılırsa yapılsın neme maruz kaldığı takdirde hiçbir anlamı kalmayacaktır. Her ürüne olduğu gibi epoksiye de kolaylıkla zarar verebilen nemden kurtulmak için ise firmamız hizmetinizdedir.

Epoksi kurutma işlemi ise üstün performans sağlayan cihazlarımız ile kolaylıkla yapılmaktadır. Kesinlikle zorlanmadan bir profesyonel edası ile kurutma işlemini yapabilir ve nemden kurtulabilirsiniz.

Kurutma işleminin sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yapılabilmesi için doğal yöntemler kesinlikle tercih edilemez. Bu yöntem zeminin kurumasını sağlamadığı gibi ilerde neme bağlı olarak küf ve pas gibi sorunlara da davetiye çıkaracaktır.

Bu yüzden mutlaka profesyonel bir hizmet almak en doğrusu olacaktır. Firmamız bu anlamda verdiği kaliteli hizmet ile sizlerin nem sorunundan tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.

Eğer nem sorunu ile karşı karşıyaysanız epoksi kurutma hizmeti veren firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kurutma işlemi sadece yapıma aşamasında değil, epoksi döşendikten sonra da mutlaka yapılmalıdır. Çünkü epoksi döşendikten sonra kalan ıslaklık yine neme kapı aralayacak ve hem zeminin ömrünü kısaltacak, hem de sağlıksız bir ortam oluşturacaktır.

Epoksiler alışveriş merkezleri, iş merkezleri, otoparklar, Hastaneler ve kamu kuruluşları başta olmak üzere birçok yerde kullanılmaktadır. Eğer epoksi döşendikten sonra kurutulmazsa çok kısa bir süre sonra nemleneceğinden dolayı kabarma ve hatta küf gibi sorunlara maruz kalacaktır.

Bu yüzden vakit kaybetmeden kurutma işleminin üfleme gücü yüksek cihazlar ile yapılması gerekmektedir.

Epoksi ıslaklığı veya nemi sorununuz varsa epoksi kurutma firması olarak bize gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Böylece kaliteli cihazlarımız sayesinde zemin döşemenizi hem hızlı hem de etkili bir şekilde kurutarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Epoksinin kendiliğinden kurumasını beklemek yapacağınız en büyük hatalardan biri olacaktır. Çünkü kendi haline bırakılan ıslak zemin tamamen kurumayacak ve kurumadığı için de nemin oluşmasına neden olacaktır.

Bu yüzden firmamızdan temin edeceğiniz kurutma cihazlarımız ile kurutma işlemini yapabilir ve nemi tamamen yok edebilirsiniz.

Epoksi kurutma cihazı arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamız size bu konuda en iyi desteği vererek uygun fiyata kiralama işleminizi tamamlayacaktır.

EPOKSİ KURUTMA

Bize Ulaşın : 0532 524 87 28

Puanlama Yapılmamış

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.