Duvar Kurutma Hizmeti

duvar kurutma hizmeti

Duvar Kurutma Hizmeti

Duvar kurutma hizmeti vermekte olan firmamız inşa halinde olan binaların yapım aşamaları tamamlanan duvarların üzerlerinde kalan nemi duvar kurutma cihazı adı verilen cihazı kullanarak ortamdan uzaklaştırmakta ve duvarların çok daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır.

Duvar nem kurutma hizmeti duvar kurutma cihazlarımızı satın alma ya da kiralama yoluyla firmamızdan alabileceğiniz bir hizmet olup, hizmeti hangi şekilde alırsanız alın firmamız temin ettiğiniz cihazı uzman personellerimiz adresinize kadar teslim etmekte ve teslim sırasında cihazın kullanımı ile ilgili gerekli tüm bilgileri ve aparatları iletmektedirler.

Duvar kurutma hizmetleri kurutma cihazı dışında farklı cihazlar ve farklı yöntemler ile de verilebilmektedir.

Ancak bu cihaz ve yöntemler duvar üzerindeki nemi anlık olarak kurutmakta bu kurutma işlemi uzun süreli olmamaktadır.

Bu durumun sebebi duvarın yapım aşamasının ardından üzerindeki nemin hızlı bir şekilde yapılmış olan duvarın derinliklerine işlemesidir.

Duvarın derinliklerine işleyen nem ancak duvarın derinliklerine ulaşabilen bir sıcak hava akımı ile ortamdan uzaklaştırılabilir.

Ancak kurutma cihazı haricinde kullanılan farklı sıcak hava üfleyen cihazlar ve ısıtıcılar duvarın derinliklerine işleyemediğinden duvar yüzeysel olarak kurutulmakta ve işlem tamamlandıktan hemen sonrasında sanık hiç kurutulmamış gibi bir görüntüye sahip olmaktadır.

Bu şekilde kurutulan duvarın üzerine hiçbir şekilde bir uygulama yapılamamakta yapılsa dahi yapımının hemen ardından uygulamada kullanılan malzemeler deformasyona uğrayarak kullanılamaz durum gelmekte ve duvara da zarar vermektedir.

Duvar kurutma hizmeti firmamız aracılığıyla temin edilen doğru ve duvar özelliklerine uygun cihazlar ile son derece hızlı, uzun ömürlü ve sağlıklı bir şekilde kurutulmakta bu şekilde kurutulan duvarlarda ilerleyen dönemlerde nem, rutubet ve küflenme gibi sorunlarla karşılaşmak neredeyse imkansızdır.

Duvarlarda oluşan nemlenme ve rutubetlenme sadece duvarları değil, yapının tamamını etkisi altına alabilmekte ve bu durum binanın tavanından tabanına hatta yapının içlerine kadar ilerleyerek yapının tamamını sarabilir ve yapının kullanımını zorlaştırabilmektedir.

Duvar nem kurutma hizmetleri veren firmalar arasında müşteri memnuniyeti ve cihaz portföyünün çeşitliliği ile ön plana çıkan firmamız sadece kurutma cihazı satışı değil kiralamasıda yapmaktadır. 

Aynı zamanda bu cihazların bakım ve onarımlarını yaparak firmamız aracılığıyla temin ettiğiniz cihazların çok daha uzun ömürlü olmasını sağlamakta, cihazlarda oluşacak arızalara anında deneyimli teknik personelleri ile müdahale etmektedir.

Firmamız bu hizmeti ile sadece cihaz pazarlamak ile değil cihazlarının uzun ömürlü olmasını sağlamakla da verdiği hizmetin devamlılığını sağlamaktadır.

Duvar kurutma hizmeti almak için firmamız ile bağlantıya geçmeniz sağlıklı bir duvar yapısına sahip olmanızı sağlayacak ve inşa halindeki duvarlarınızın uzun ömürlü bir şekilde kullanımına yardımcı olacaktır.

Duvar Kurutma Hizmeti

Puanlama Yapılmamış

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.