Anasayfa

nem-alma1
nem-kurutma1
duvar-kurutma
zemin-kurutma
tavan-kurutma
siva-kurutma

Nem Alma

Nem alma işlemi nemin olduğu alanların hızlı ve etkili bir şekilde nemden arındırılmasıdır.

Nem, insanların hayatının büyük bir bölümünü kaplayan ve çevresindeki her şeye zarar veren yüksek etkili problemdir.

Nemin olduğu her alanda insanların sağlığı olumsuz etkilenmektedir. Eşyalar deformasyona uğrayarak, yiyecek ve içecekler bayatlamaktadır.

Nemi yok etmeden önce öncelikle nemi meydana getiren faktörleri de göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Çevrenizde yer alan nemi her ne kadar yok ederseniz edin, nemi ortaya çıkaran nedenleri bulmadıkça bu problemin devamlı tekerrür edeceğini bilmelisiniz.

Nemi meydana getiren faktörlerden bir tanesi bir bölgenin devamlı kapalı kalmasına imkân sağlamaktır. Özellikle evler, depolar ve ambarlar nem oluşumu için oldukça müsait alanlardır.

Evlerde mutfak ve banyoların devamlı buhar altında kalması ve havalandırılmaması hızlı bir şekilde neme ve bununla birlikte rutubete neden olur.

Banyo yaptıktan sonra banyonuzu havalandırmalısınız. Mutfakta yemek yaparken de pencere devamlı açık olmalıdır.

Aksi takdirde zamanla yiyeceklerinizin bozulduğuna, duvarların şiştiğine ve döküldüğüne, duvar diplerinde küf oluşumlarına şahit olabilirsiniz.

Kapalı alanlarda nem oluşumunun diğer bir nedeni de hayvan ve çiçek besleme alışkanlığıdır.

Bitkilerin ve hayvanların terlediğini göz önünde bulundurursak bu durumun nem ve rutubet oluşumuna sebebiyet verdiğini anlayabiliriz.

Bu nedenle evde ya da diğer kapalı alanlarda bitki ve hayvan beslemek istiyorsanız balkon gibi açık alanlarda beslemeye özen göstermeniz gerekmektedir.

Nem ve rutubet oluşumunun bir diğer nedeni de binaların dış yalıtım sistemine özen gösterilmemesidir. Özellikle kış aylarında evlerde bir bölgenin ısınıp diğer bölgelerin soğuk kalması neme neden olur.

Odun sobası kullanılan yaşam alanlarında, odaların hepsi, eşit miktarda ısınmadığı için ısınmayan yerlerde her zaman rutubet oluşumuna maruz kalırız.

Devamı için Tıklayın

nem kurutma

Nem Kurutma

Nem kurutma, hem sağlığınız, hem de eşyalarınızın uzun ömürlü olması için oldukça önemli bir işlemdir.

Bildiğiniz gibi nem, havada bulunan ıslaklık veya su baharı anlamına gelmektedir.

Nem oranının yüksek olduğu yerlerde sağlıklı bir yaşam düşünülemediği gibi bulunduğunuz ortamdaki eşyalara da zarar verir.

Nem kurutma cihazı sayesinde nem sorunu tamamen ortadan kalkarak yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Özellikle kış aylarında ısınmak için kullandığımız ısıtıcıların vücut sıcaklığımızı koruma konusunda yetersiz olmasından dolayı ayarı sürekli yüksek seviyede tutarız.

İşte bu, nem oranının artmasına ve buna bağlı olarak sağlık problemlerinin, küfün ve rutubetin artmasına neden olmaktır.

Nem oranının yüksek olduğu yerlerde oranı en aza indirmek için ise,  bu cihaz devreye girer. Bu cihaz sayesinde bulunduğunuz ortamdaki nem oranı seviyesini düşürebilir ve daha rahat ve daha sağlıklı bir ortamda nefes alabilirsiniz.

Nemin olduğu yerlerde kötü koku kesinlikle bitmez. Öyle ki; kötü kokunun olduğu bir ortamda kişinin sağlıklı kalması da pek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle firmamızın sunduğu hizmet ile canınıza tak eden nem sorunundan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Nemli hava nem kurutma cihazları ile yok edilerek ortamın ideal nem oranına kavuşmasını sağlamaktadır. Bu cihazlar evler başta olmak üzere, inşaatlarda, su arıtma ve dolum tesislerinde, müzelerde, fabrikalarda, kapalı yüzme havuzlarında ve aklınıza gelebilecek her türlü nemli ortamda kolayca kullanabilirsiniz.

Bu cihazlar portatif olması nedeni ile istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilir ve nem sorununa kesin çözüm bulabilirsiniz.

Devamı için Tıklayın

İnşaat Kurutma

İnşaat kurutma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Son teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız sayesinde inşaatlarınızdaki ıslaklık veya nemden kolayca kurtulabilirsiniz.

İnşaat kurutma cihazı son yılların en büyük icatlarından biridir. Her açıdan avantaj sağlayan bu cihazlar ile en ıslak veya ne nemli yerleri bile rahatlıkla kurutabilirsiniz.

Gerek inşaat esnasında, gerekse inşaat sonrasında maruz kaldığınız ıslaklık ya da nem yapıya kolayca zarar verecektir. Bu zararı önlemek için ise kurutma cihazları en doğru seçim olacaktır.

Kurutma işleminin sağlıklı olması için ise kesinlikle cihaz kullanmak gerekmektedir. Biz firmamız olarak yüksek üfleme gücüne sahip cihazlarımız ile dilediğiniz an hizmetinizdeyiz.

İnşaat yapımında bildiğiniz üzere su ile temas oldukça fazladır. Bu nedenle neredeyse her yer ıslak olduğu için kurutma işlemi doğal yollar ile kesinlikle yapılamaz.

Eğer kurutma işleminde doğal yöntemler tercih edilirse bu hem sağlıklı olmaz, hem de ilerde daha büyük sorunlara yol açar.

Bu nedenle her ne olursa olsun inşaat halindeki bir yapının tamamen kurutulması ve sağlıklı bir ortam yaratılması gerekmektedir.

İnşaat kurutma işlemi ise firmamız aracılığı ile kolaylıkla yapılmaktadır. Yüksek üfleme gücüne sahip cihazlarımız sayesinde ıslaklık ve nemden kolayca kurtulabilirsiniz.

Piyasada bulunan kurutma cihazlarının yanı sıra, firmamızda bulunan cihazlar kullanım kolaylığı, kolay taşınabilirliği ve üstün performansı ile rakip tanımıyor.

Sektörde lider konumda olan firmamız bugüne kadar müşterilerinden aldığı tam not ile faaliyetlerine devam ediyor.

Devamı için Tıklayın

rutubet kurutma

Rutubet Kurutma

Rutubet kurutma aslında oldukça kolay bir işlemdir. Her ne kadar doğal yollar ile yapılmaya çalışılsa da işi ustasına bırakmak en doğrusudur.

Rutubet kurutma cihazı bu konuda işin ustası olup, bulunduğunuz ortamdaki rutubeti kolayca söküp atma gücüne sahiptir.

Firmamız aracılığı ile temin edebileceğiniz modern kurutma cihazlarımız sayesinde rutubetten kesin olarak kurtulabilirsiniz.

Malumunuz rutubet hemen hemen her yerde mevcut. Hatta birçok kişi için rutubet bir sorun olmanın yanı sıra, insan sağlığını tetikleyen bir faktör olduğu için önemlidir.

Eğer sizin için de öyleyse rutubeti yok etmek için firmamızdan kurutma cihazı kiralayabilirsiniz.

Rutubet çok fazla su ile temas edilen her şeyde olmaktadır. Bu yüzden ıslak olan ve uzun süre ıslak kalan yerler zamanla neme ve daha sonrasında rutubete dönüşerek ortamın sağlıksız olmasına neden olmaktadır.

Rutubet olan bir yerin kurutulması aslında çok kolaydır. Ancak, kurutma işleminin ısıtıcılar veya güneş ile yapılması rutubetin kurumuş gibi görünmesine ancak kesinlikle yok edilemediği anlamına gelmektedir.

Bu yüzden kurutma cihazları ilk ve tek tercih edilmesi gereken bir yöntem olup, firmamızdan bu cihazları oldukça uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Devamı için Tıklayın

5/5 (2)

Lütfen Puanlama Yapın