Ambar Kurutma

ambar kurutma

Ambar Kurutma

Ambar kurutma hizmeti firmamız tarafından sizler için hızlı ve profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Firmamız ambarınızın içinde yer alan malzemeleri türlerine göre ayarlayarak sağlıklı kalması için önlemler almaktadır.

Ambarlar yiyeceklerin saklandığı ve özenle muhafaza edildiği alanlardır. Uzun süre kapalı kalan ambarlar aynı zamanda kalabalık olduğu için hızlı bir şekilde nemlenebilir.

Nem probleminin olduğu alanlarda rutubette meydana gelmektedir.

Ambarların havalandırılması sırasında genel olarak güneş ışığı kullanılmaktadır. Güneş ışığı ambarın içerisine tam olarak vurmasa da ambarın güneş ışığıyla havalandırılması yiyeceklere zarar vermektedir.

Temizleme amacıyla ambarın içine su vurulması, zamanla nem ve rutubete kapı aralamaktadır. Bu nedenle ambar temizliğinde güneş ışığı ve doğal yöntemler neme davetiye çıkarmaktadır.

Ambar gibi yiyeceklerin saklandığı alanlara titizlikle yaklaşılmalıdır. Nem ve rutubetin oluştuğu alanlarda yiyeceklerin üstünde küf, mantar ve bakteri meydana gelmektedir.

Bu durumda yiyecekler hızlı bir şekilde yumuşamaya ve buna bağlı olarak bozulmaya başlamaktadır.

Ambar kurutma işlemlerinde kullanılan ambar kurutma cihazı, ambarda yer alan nemin normal seviyeye inmesine ve yiyeceklerin sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Ambar kurutma cihazları yüksek performansa ve hızlı motor yapısına sahiptir.  Ambarın nemini bir hafta da değil sadece bir gün içerisinde ortadan kaldırır.

Ambar kurutma cihazları uzun süre motoru hiç ısınmadan çalışabilir. Kurutma işlemi sırasında cihaza herhangi bir zarar gelse bile motor hasar görmemektedir.

Ayrıca üzerinde yer alan higrostat seviyesi sayesinde ambarın ihtiyacı olmayan nemi rahatlıkla görebilirsiniz.

Ambar kurutma cihazı ortamdaki nemi hızlı bir şekilde içine hapseder. Bu nedenle cihazın deposu hızlı bir şekilde dolmaktadır.

Kurutma cihazının motoru depoda yer alan su kapasitesi nedeniyle çalışmaz duruma gelebilir. Bu nedenle kurutma cihazının bakımına ve temizliğine önem göstermelisiniz.

Ambar kurutma cihazları elektrikli kullanılabileceği gibi mazotlu da tercih edilebilir.

Eğer ambar gibi bir alanda elektrik bulamıyorsanız mazotlu nem alma cihazından yararlanabilirsiniz. Her ikisi de aynı görevi görmektedir. Tek fark kullanım alanının imkânıdır.

Ambar kurutma cihazlarının oldukça şık bir görüntüsü vardır. Ambarınızda herhangi bir köşeye yerleştirebilir ve cihazın nem kapasitesini dengelemesine yardımcı olabilirsiniz.

Ancak kurutma cihazını devamlı kontrol altında tutmalısınız. Çalışıp çalışmadığını kontrol etmeli, depo temizliğini düzenli yapmalısınız.

Ambar kurutma işlemi sırasında cihazı nemin olduğu bölgeye doğru bir şekilde yerleştirmelisiniz. Kurutulması gereken alana teneffüs eden nem kurutma cihazı bölgedeki ıslaklığı içine hapsedecektir.

Ambar kurutma cihazı kullanmayı bilmiyorsanız, ambar kurutma hizmeti veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

Sizler için kurutma cihazlarının talimatını veriyor ve baş edemediğiniz alanlarda nemin yok edilmesi için hizmet veriyoruz.

Ambar kurutma firması olarak ambarınızda yer alan yiyecekleri türlerine ayırarak hepsinin nemini ayrı ayrı yok ediyoruz.

Sizler de ambarınızdaki yiyecek ve içeceklerin uzun süre muhafaza edilmesini istiyorsanız ambar kurutma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

AMBAR KURUTMA

Bize Ulaşın : 0532 524 87 28

5/5 (1)

Lütfen Puanlama Yapın

Post Author: admin

Firmamız 2010 yılında kurularak inşaat alanlarında Şap Kurutma, Sıva Kurutma, Beton Kurutma, Ahşap Kurutma, Bina Kurutma, Parke Kurutma, Zemin Kurutma, İnşaat Kurutma, Epoksi Kurutma, Duvar Kurutma, Tavan Kurutma, Nem Alma, Nem Kurutma, Yapı Kurutma ve Nem Kurutma Cihazı kiralama firması olarak hizmete başlamıştır. Bununla beraber aynı zamanda inşaat sonrası temizlik,izolason ve epoksi kaplama alanında da kendimizi geliştirerek hergün yeni birşeyler öğrenerek kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.